Terestra

Představujeme Vám naši firmu, která se již od roku 1993 specializuje na střešní zahrady.
V současné době máme za sebou přes 1000 realizací
Dále provádíme veškeré zahradnické služby.

Terestra

Představujeme Vám naši firmu, která se již od roku 1993 specializuje na střešní zahrady.
V současné době máme za sebou přes 1000 realizací
Dále provádíme veškeré zahradnické služby.

Střešní
zahrady

Jako výrazný reprezentativní, ale i zejména užitný stavební prvek. Stále více se začínají prosazovat i na našich budovách, a to především z estetického důvodu-příjemný pohled na střechu

Zahradnické práce

Provádíme realizaci zahrad na klíč - projekci, výsadbu, následné poradenství a údržbu. Zahrady zakládáme dle Vašich požadavků, které doplníme svými odbornými

Závlahové
systémy

Nabízíme Vám kompletní realizaci profesionálního zavlažovacího systému amerického výrobce Hunter inc.

Vertikální zahrady

Jsou ozeleněné stěny v interiérech a exteriérech. Jde o výsadbu rostlin na svislých stěnách pomocí různých způsobu uchycení, kde zejména v interiéru vytvoří příjemnou dekoraci.

Přeprava sypkých hmot

Při realizaci střešních zahrad využíváme několik možností výškové přepravy a jedna z nich je pomocí tlakových cisteren.

+420 602 387 048
+420 602 350 530

Na Vysoké II 22
252 28 Vonoklasy

terestra

Představujeme Vám naši firmu, která se již od roku 1993 specializuje na střešní zahrady. V současné době máme za sebou přes 700 realizací. Dále provádíme veškeré zahradnické služby.

Jako firma jsme působili na trhu od roku 1993 pod názvem TUKAN V.H., kdy jsme se začali vedle zahradních služeb specializovat na střešní zahrady jako jedni z prvních v ČR. Spolupracujeme s firmami ze západní Evropy na vývoji a kvalitě střešních zahrad, nejenom na plochých střechách, ale ozeleňujeme také šikmé střechy až do sklonu 90°. Pracujeme s materiály jak zahraničních tak tuzemských producentů. Po reorganizaci firmy v roce 2009 vystupujeme pod obchodním jménem TERESTRA s. r. o.

V průběhu let jsme vystupovali na mnoha odborných seminářích a vydali jsme několik odborných článků do časopisů i publikací. Ve firmě působí pouze odborně vyškolený personál jak v oboru zahradnictví, tak i v praci ve výškách, kde máme veškerá platná oprávnění.

Na základě zvyšujících se nároků investorů jsme založili dceřinnou společnost TERESTRA service s.r.o., která se zabývá realizací střech a stavební činností menšího rozsahu.